Recyclix – bardzo dobre informacje dla inwestorów.

Zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem. Jeżeli chcesz zapoznać się z zasadami działania w Recyclix, odsyłam Cie do tego linku.

“Witajcie. Dostałem bardziej szczegółowego maila o dalszych planach firmy odnośnie naszego inwestowania sposobem recyklingu przez internet. Postanowiłem się podzielić 🙂
“Na dzień dzisiejszy jesteśmy w połowie drogi osiągniętego celu (osiągnięcia 14 mln EUR). Według prognoz nasz cel zostanie osiągnięty w październiku 2017 roku.
Potwierdzamy, że będziemy zamykać nasz obecny system dla nowych rejestracji i zakupu odpadów.
Od daty zamknięcia systemu wszyscy istniejący członkowie będą nadal zarabiać i otrzymywać wypłaty za już posiadane pakiety odpadów przez okres kolejnych 10 cykli (mniej więcej do października 2018 roku).
To znaczy, że każdy kto aktualnie bierze udział w programie otrzyma zwrot z inwestycji z marżą zysku.
Po tym okresie przejściowym – 10 cykli, całkowicie przeniesiemy się do nowego systemu. Recyclix całkowicie skupi się na naszej podstawowej działalności- zarządzaniem odpadami. Ci, którzy będą chcieli nadal uczestniczyć w naszym systemie będą mogli to zrobić poprzez inwestycje Funduszu na Malcie, które zostaną poparte gwarancjami bankowymi w celu ochrony zainwestowanych środków. Uruchomienie tej nowej platformy planowane jest na początku 2017 roku.
Szczegółowe informacje zostaną opublikowane wkrótce.””

Screen z potwierdzeniem autentyczności wypowiedzianych słow.

12233

Oto przykład zysku z inwestycji 1.000 euro. Zysk generuje się pasywnie.

recyclix

Reasumując, 1 cykl trwa 5 tygodni, 10 cykli daje 50 tyg co równa się 11 1/2 miesiąca, przez ten czas możemy zarobić 201% inwestycji, które oczywiście musimy ujawnić w urzędzie skarbowym i odprowadzić od sumy dochodu podatek.  Nie mniej jednak uważam ze owy temat jest warty inwestycji .

Dodatkowo, wchodząc odpowiednio wcześniej mamy możliwość wygenerowania ponad 10 cykli, które znacznie zwiększa nasz ogólny zysk.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się szczegółów albo masz pytania odnośnie Recyclix, zapraszam do strony kontaktowej – Contact, albo do wysłania do mnie wiadomości na moim social media. Postaram się odpowiedzieć, na każde pytanie.

Ważne: Pamiętajmy że jest to inwestycja biznesowa – a każdy biznes charakteryzuje się ryzykiem i zysk z tego biznesu nie jest gwarantowany. Jedyną stała w biznesie jest zmienna. 

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.