MX World

Mx-World (MXW) sprzedaje usługi reklamowe, między innymi tzw. adpack czyli pakiety reklamowe np. za $50. Każdy adpack jest ważny 44 dni, a w zależności od tego który wykupiliśmy daje nam inną ilość wejść na naszą stronę i inną ilość kliknięć (patrz niżej rodzaje adpacków). To co najciekawsze, to dostępny rabat. Można go uzyskać na każdy zakupiony pakiet w wysokości do 2.5% dziennie.
Takim rabatem mogą się cieszyć te osoby z kupionym pakietem, które każdego dnia aktywnie obejrzą min 10 reklam Millionaire Ads na stronach MXW. Jak łatwo policzyć, jeżeli każdego dnia zakwalifikujemy się do otrzymania maksymalnego rabatu, to na koniec wykupionego pakietu nasz rabat może sięgnąć aż 110% dla każdego pakietu reklamowego. Wysokość rabatu nie jest wartością stałą, ani gwarantowaną i może być dowolnie zmieniana przez właściciela, który uzależniać go może od wielu istotnych czynników wpływających na kondycję firmy Mamy trzy rodzaje paczek reklamowych:

mxrevsss-1024x367

 

Millionaire Adpack
Cena: $50 – max rabat 2.5% / dzień
Ilość kredytów za 1 paczke (Banner Impressions) 10,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 1,000
Maximum aktywnych paczek: bez limitu

Small Adpack
Cena: $25 – max rabat 2.5% / dzień
Ilość kredytów za 1 paczkę (Banner Impressions) 5,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 500
Maximum aktywnych paczek 500

Mini Adpack
Cena: $5 – max rabat 2.5% / dzień
Ilość kredytów (Banner Impressions) 1,000
Millionaire Ad Credits (ilość) 100
Maximum aktywnych paczek 100

cz JavaScript, jeśli jest wyłączony w Twojej przeglądarce.

Milionaire Ad… to te reklamy które oglądamy min 10x dziennie aby zakwalifikować się do rabatu.

Polecanie programu  MXWorld i jego usług reklamowych  innym osobom daje nam 10% od każdego ich zakupu pakietu reklam oraz od ponownego zakupu z uzyskanych rabatów. (czyli np. za każdy pakiet po $50, który zakupi Twój polecony, otrzymasz za każdym razem $5). Za drugi i trzeci poziom otrzymujesz 5% od każdego zakupu osoby poleconej. (w przypadku konta advertising jest to odpowiednio 5%, 2.5% i 2.5%)

W  MXWorld kupujemy usługi reklamowe do promowania innych biznesów,  usług czy też programów partnerskich. Możemy również oglądać bezpłatne reklamy i zdobywać kredyty reklamowe  na wyświetlenia swojej reklamy w MXWorld.

W projekcie jest Advertising Budget 50/50 czyli 50% na saldo główne i  50% na konto Advertising z którego kupujemy kolejne usługi reklamowe.
Zakup adpacków możemy wykonać zarówno z salda głównego jak i konta Advertising, możemy również przenieść środki z salda głównego na konto Advertising. Codziennie musimy obejrzeć  10 reklam aby zakwalifikować się na udzielany rabat

Jak widać  dzięki tej formie reklamy (banery, tekst) możesz pozyskiwać klientów i partnerów do innych Twoich biznesów tak oflinowych jak i onlinowych, cieszyć się korzystnymi rabatami  (adpack), jak i zarabianiem poprzez  cashlinki.

Na każdego partnera MXWorld czeka w biurze polska strona Landing Page oraz polskie banery do wstawienia na swojego bloga, stronę.

 
 

James Lee Valentine – właściciel programu

 
 

Janus Nowak – administrator i zarządzający programem

Jak dodać reklamę swojego Biznesu do MXWorld?

Aby móc w pełni korzystać z portalu reklamowego MXWorldmusisz dodać minimum 1 baner reklamowy (reklamę Biznesu Internetowego)

Zobacz jak w dosłownie 4 minuty, dodać reklamę swojego Biznesu (strony internetowej) w portalu MXWorld. 

Jeśli nie masz jeszcze przygotowanych banerów swojego Biznesu internetowego, NIE MATRW SIĘ, pomogę Ci w stworzeniu reklamy Twojego własnego Biznesu, żebyś mógł zarabiać podwójnie!

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.